Doručenie

Ponúkame vám niekoľko možností doručenia vašej objednávky na adresu alebo na výdajné miesto na Slovensku, v Českej republike alebo v zahraničí. Objednávku si môžete prevziať aj u nás v Štúdiu Nádej.
Pri nákupe nad 33 € vám objednávku doručíme zdarma.

Doručenie zdarma

Každú objednávku, ktorej medzisúčet (pred započítaním ceny doručenia a iných poplatkov) presiahne sumu 33 € vám doručíme zdarma.

Platí to pre všetky možnosti doručenia pri objednávkach doručovaných na Slovensku a v Českej republike.
Ak na svoju objednávku uplatníte zľavový kupón, pre získanie doručenia zdarma je potrebné presiahnuť sumu 33 € až po započítaní jeho zľavy.

Objednávku si môžete nechať doručiť na akúkoľvek adresu na Slovensku. Doručovaná bude štandardne v nasledujúci pracovný deň od expedície. Doba expedície závisí od zvoleného spôsobu platby – bližšie informácie nájdete na stránke Platba.
V deň príchodu kuriéra budete cez SMS informovaný o časovom okne, v ktorom vám bude zásielka doručená. V SMS bude uvedený aj jedinečný PIN kód, s ktorým zásielku prevezmete vy alebo vami poverená osoba.
Pri platbe na dobierku zaplatíte kuriérovi pri prevzatí zásielky platobnou kartou alebo v hotovosti.

Ceny doručenia

Pri nákupe nad 33 €: Zdarma
Pri nákupe do 33 €: 4,50 €
Poplatok za dobierku: 1 €

Info Ceny sú uvedené s DPH.

Objednávku si môžete nechať doručiť na akúkoľvek adresu na Slovensku. 98 % objednávok je doručovaných v nasledujúci pracovný deň od expedície. Doba expedície závisí od zvoleného spôsobu platby – bližšie informácie nájdete na stránke Platba.
V deň príchodu kuriéra budete cez SMS, e-mail a aplikáciu informovaný o časovom okne, v ktorom vám bude zásielka doručená. V SMS bude uvedený aj jedinečný PIN kód, s ktorým zásielku prevezmete vy alebo vami poverená osoba.
Ak vás kuriér na adrese nezastihne, po dohode s vami, vám môže zásielku uložiť na najbližšie výdajné miesto Packeta, kde si ju môžete prevziať ešte v ten istý deň.
Pri platbe na dobierku zaplatíte kuriérovi pri prevzatí zásielky platobnou kartou alebo v hotovosti.

Ceny doručenia

Pri nákupe nad 33 €: Zdarma
Pri nákupe do 33 €: 4 €
Poplatok za dobierku: 1 €

Info Ceny sú uvedené s DPH. Táto možnosť doručenia sa zobrazí len pre objednávku s hmotnosťou do 10 kg. Pre objednávku nad 10 kg zvoľte možnosť DPD kuriér alebo osobný odber v Štúdiu Nádej.

Objednávku si môžete prevziať na jednom z viac než 1400 výdajných miest na Slovensku. Vyberiete si ho na stránke pokladne z . 80 % objednávok je na výdajnom mieste už v nasledujúci pracovný deň od expedície. Doba expedície závisí od zvoleného spôsobu platby – bližšie informácie nájdete na stránke Platba.
Po doručení zásielky na výdajné miesto obdržíte cez SMS, e-mail a aplikáciu Packeta jedinečné heslo, s ktorým zásielku prevezmete vy alebo vami poverená osoba v priebehu nasledujúcich 7 dní počas otváracích hodín výdajného miesta.
Pri platbe na dobierku zaplatíte pri prevzatí zásielky platobnou kartou alebo v hotovosti. Možnosti platby výdajných miest sa líšia a sú uvedené v mape výdajných miest.

Samoobslužné boxy

Ak vám otváracie hodiny výdajných miest nevyhovujú, na mape výdajných miest vyberajte zo samoobslužných boxov, z ktorých väčšina funguje 24/7.

O doručení zásielky do boxu budete informovaní cez SMS, e-mail a aplikáciu Packeta. Konkrétnu schránku s vašou zásielkou otvoríte bezkontaktne svojim mobilným telefónom cez aplikáciu Packeta so zapnutým GPS a Bluetooth (internetové pripojenie nie je potrebné). Prevziať si ju môžete v priebehu nasledujúcich 7 dní.
Pri platbe na dobierku zaplatíte pred prevzatím zásielky platobnou kartou cez mobilnú aplikáciu Packeta. K platbe je potrebné internetové pripojenie.

Ceny doručenia

Pri nákupe nad 33 €: Zdarma
Pri nákupe do 33 €: 2,50 €
Poplatok za dobierku: 1 €

Info Ceny sú uvedené s DPH. Táto možnosť doručenia sa zobrazí len pre objednávku s hmotnosťou do 5 kg. Pre objednávku nad 5 kg zvoľte možnosť Packeta kuriér, DPD kuriér alebo osobný odber v Štúdiu Nádej.

Objednávku si môžete prevziať aj priamo u nás na adrese Cablkova 3 v Bratislave. Doba prípravy závisí od zvoleného spôsobu platby – bližšie informácie nájdete na stránke Platba.
Hneď ako vašu objednávku pripravíme na odber, pošleme vám informačný e-mail. Prevziať si ju potom môžete po telefonickom dohovore na čísle: +421 902 306 747 alebo +421 2 4363 3181 v pracovné dni v čase 9:00 – 15:00.
Zaplatiť ju môžete vopred platobnou kartou online alebo bankovým prevodom, prípadne osobne pri prevzatí v hotovosti alebo platobnou kartou.

Cena doručenia

Zdarma

Zásilkovna výdejní místo

Pri nákupe nad 33 €: Zdarma
Pri nákupe do 33 €: 3,50 €
Poplatok za dobierku: 1 €

Zásilkovna domů

Pri nákupe nad 33 €: Zdarma
Pri nákupe do 33 €: 6 €
Poplatok za dobierku: 1 €

Info Ceny sú uvedené s DPH. Možnosť „Zásilkovna výdejní místo“ sa zobrazí len pre objednávku s hmotnosťou do 5 kg. Pre objednávku nad 5 kg zvoľte možnosť „Zásilkovna domů“ alebo osobný odber v Štúdiu Nádej.

Za objednávky doručované na adresu v Českej republike môžete okrem dobierky zaplatiť aj bankovým prevodom alebo platobnou kartou online. Bližšie informácie nájdete na stránke Platba.

Tip Potrebujete nakúpiť ako česká firma bez DPH? V objednávkovom formulári vyplňte príslušné fakturačné údaje, k objednávke doplňte poznámku a zvoľte platbu bankovým prevodom. Pošleme vám upravený platobný predpis.

Skupina 1

Maďarsko, Poľsko, Rakúsko, Rumunsko
do 1 kg: 6,20 € | do 2 kg: 6,50 € | do 5 kg: 7,40 € | do 10 kg: 7,50 €

Skupina 2

Bulharsko, Grécko, Chorvátsko, Litva, Nemecko, Slovinsko
do 1 kg: 7,70 € | do 2 kg: 8,90 € | do 5 kg: 9,80 € | do 10 kg: 10,50 €

Skupina 3

Belgicko, Dánsko, Estónsko, Holandsko, Francúzsko, Írsko, Lichtenštajnsko, Taliansko
do 1 kg: 12 € | do 2 kg: 13 € | do 5 kg: 16,60 € | do 10 kg: 23,40 €

Skupina 4

Fínsko, Švajčiarsko, Švédsko, Luxembursko
do 1 kg: 22,40 € | do 2 kg: 23,30 € | do 5 kg: 25,40 € | do 10 kg: 26,80 €

Ceny sú uvedené s DPH.

Za objednávky doručované do zahraničia môžete zaplatiť bankovým prevodom alebo platobnou kartou online. Platba dobierkou nie je možná.

Tip Objednávate na adresu v krajine, ktorú sme neuviedli? Napíšte nám na obchod@studionadej.sk a vašu objednávku vybavíme individuálne.
Tip Potrebujete nakúpiť ako zahraničná firma bez DPH? V objednávkovom formulári vyplňte príslušné fakturačné údaje, k objednávke doplňte poznámku a zvoľte platbu bankovým prevodom. Pošleme vám upravený platobný predpis.