Hľadanie 2 – Sloboda (9.-11. diel)

kategória: dokumentárne

Seriál „Hľadanie“ umožňuje pootvoriť dvere novej perspektíve života uprostred stále sa prehlbujúcich kríz. Tých, ktoré zúria okolo nás, aj v nás. Pomáha formulovať vlastné odpovede na kľúčové otázky: „Kam speje svet v 21. storočí?“, „Prečo musí tak veľa ľudí trpieť?“ či „Čo bude po smrti?“. Ponúkaným kľúčom je rozhodnutie uveriť vo „vyššiu moc“, ktorá má pre našu planétu jedinečný plán záchrany. Pozývame vás sledovať skutočné príbehy a výpovede ľudí zo 14 krajín sveta, ktorí našli vďaka osobnej viere v Boha viac odvahy, pokoja a nádeje do budúcnosti.

0179 (DVD) 3,90 €

9. Vyhorenie – Hľadanie oddychu
Slovo vyhorenie často spájame s požiarmi. Vyhorieť však môžu aj ľudia a vzťahy, dokonca často z rovnakých príčin – z preťaženia. V tejto digitálnej ére, kedy sme bombardovaní tisíckami správ vyžadujúcimi okamžitú odpoveď, pociťujeme nepretržitý tlak urobiť viac za kratší čas. Ako sa to dá zvládať? Viete, že existuje poistka, ktorá nás chráni pred vyhorením a prináša skutočný pokoj a odpočinok?

10. Podvrh – Hľadanie originálu
Máločo dokáže tak zničiť ľudskú dušu ako nedôvera. Vo veľkom vesmírnom spore sa celé ľudstvo stalo obeťou klamstva. Komusi sa podarilo zasiať nedôveru v Boha, nepravdivo vykresliť Jeho charakter a prekrútiť Jeho zámery. V tomto diele si ukážeme, aké to malo dôsledky. Napodobeninu rozoznáme iba vtedy, keď dobre poznáme originál.

11. Smrť – Hľadanie osudu
Prečo tak veľmi túžime poznať, čo sa stane po smrti? Dnes sú najobľúbenejšie filmy, knihy a príbehy plné duchov, upírov a živých mŕtvol. Pri hľadaní odpovedí vstúpime do upírieho brlohu a ukážeme si, kam až sú schopní ľudia zájsť, aby sa vyhli smrti. Medzi protichodnými predstavami o tom, čo bude po smrti, existuje jediná zhoda: svoj osud si volíme sami.

celkový čas: 87 min.
 

Zdieľať tento produkt: